Ocena 7.53
Subskrybuj
Obserwowane przez 3 osób

Persona 4 the Animation

Persona 4 the Animation online pl, Persona 4 the Animation z polskimi napisami, anime Persona 4 the Animation na AnimeDesu.pl
Persona 4 the Animation, P4A, ペルソナ4アニメーション
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2011 Czas trwania: 25 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 25 Dodane przez: Agarez Dodano: Zaktualizowano:
Anime Persona 4 the Animation do obejrzenia w 1080p 720P 480P 360P na AnimeDesu.pl

Opis Anime Persona 4 the Animation

Yuu Narukami właśnie przeprowadził się z Tokio do Inaby – jego rodzice musieli wyjechali w interesach, co zmusiło go do zamieszkania ze swoim wujkiem i małą kuzynką. Jednak gdy fala morderstw wstrząsa niepozornym miasteczkiem, rzeczy stają się coraz dziwniejsze – szczególnie, gdy bohater znajduje tajemniczy, włączający się tylko o północy kanał, „Midnight Channel”, oraz stwierdza ze zdziwieniem, że może, dosłownie, wejść do telewizora. W towarzystwie niedowierzających mu przyjaciół chłopak odkrywa, iż po drugiej stronie ekranu znajduje się całkowicie inny świat, który zdaje się być połączony z ostatnimi zabójstwami. Uzbrojeni w moc przywoływania „Person”, swojego „drugiego ja”, bohaterowie walczą z zamieszkującymi niezwykłą rzeczywistość cieniami, jednocześnie starając się rozwiązać zagadkę okrutnych morderstw, podejrzanego kanału telewizyjnego, świata ze środka telewizora, czy wspominanych Person. Co łączy te wszystkie rzeczy? Yuu i jego przyjaciele muszą znaleźć odpowiedź na to pytanie, zanim będzie za późno!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *