Ocena 5.53
Bookmark
Obserwowane przez 20 osób

Peter Grill to Kenja no Jikan

Oglądaj odcinki Peter Grill to Kenja no Jikan po polsku, Peter Grill to Kenja no Jikan online pl, pobieraj Peter Grill to Kenja no Jikan pl, anime Peter Grill to Kenja no Jikan pl na AnimeDesu.pl
Peter Grill and the Philosopher's Time
Status: Zakończone Rok produkcji: 2020 Czas trwania: 12 min. Sezon: Typ: TV Odcinki: 12 Dodane przez: Ostryx Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Peter Grill to Kenja no Jikan z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Peter Grill to Kenja no Jikan pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Peter Grill to Kenja no Jikan na AnimeDesu.pl
Tytuł ten skierowany jest tylko dla widzów dorosłych! Materiały mogą zawierać spore ilości scen przemocy, seksu, używek oraz przekleństw. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat musisz zawrócić!

Opis Anime Peter Grill to Kenja no Jikan

Wydarzenia są skupione na tytułowym protagoniście, poszukiwaczu przygód, Peterze Grillu, „Najsilniejszym mężczyźnie na świecie”. Bohater jest w związku z dziewczyną o imieniu Luvilia. Pomimo dwuletniego związku bohaterka nadal twierdzi, że dzieci przynoszą bociany. Relacja kochanków nie wybiega nawet poza trzymanie się za ręce. W międzyczasie wiele innych kobiet m.in. bliźniaczki będące orkami oraz elf, chcą uwieść bohatera, by ten urodził im potężne i silne dzieci. Peater stara się unikać licznych pokus ze strony kobiet, bez przerwy czując się winnym wobec Luvili.

Opis przygotował: Squexsiu

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *