Ocena 8.16
Bookmark
Obserwowane przez 1 osób

Princess Tutu

Oglądaj odcinki Princess Tutu po polsku, Princess Tutu online pl, pobieraj Princess Tutu pl, anime Princess Tutu pl na AnimeDesu.pl
プリンセスチュチュ
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2002 Czas trwania: 25 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 26 Dodane przez: Agarez Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Princess Tutu z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Princess Tutu pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Princess Tutu na AnimeDesu.pl

Opis Anime Princess Tutu

W bajce ożywa niezdarna, słodka i łagodna Ahiru (jap. „kaczka”) i wydaje się być nieprawdopodobnym bohaterem. W rzeczywistości Ahiru jest tak samo magiczna, jak gadające koty i krokodyle, które zamieszkują jej miasto – bo Ahiru naprawdę jest kaczką! Przekształcona przez tajemniczego Drosselmeyera w ludzką dziewczynę, Ahiru wkrótce poznaje przyczynę swojego istnienia. Używając swojego magicznego wisiorka w kształcie jaja, Ahiru może przekształcić się w Princess Tutu – piękną i utalentowaną tancerkę baletową, której tańce uwalniają ludzi z zamieszania w ich sercach. Ze swoją nowo odkrytą umiejętnością Ahiru przyjmuje wyzwanie zebrania utraconych odłamków serca jej księcia, który dawno temu rozbił je, aby zapieczętować złego kruka na całą wieczność.
Princess Tutu to opowieść o bohaterach i ich walce z losem. Ich przekonania, ich uczucia i ostatecznie ich działania będą decydować o tym, czy ta bajka może osiągnąć swoje „szczęśliwe wieczność”.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *