Ocena 7.45
Bookmark
Obserwowane przez 2 osób

Psycho-Pass 2

Oglądaj odcinki Psycho-Pass 2 po polsku, Psycho-Pass 2 online pl, pobieraj Psycho-Pass 2 pl, anime Psycho-Pass 2 pl na AnimeDesu.pl
PSYCHO-PASS サイコパス 2
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2014 Czas trwania: 23 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 11 Dodane przez: Touma Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Psycho-Pass 2 z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Psycho-Pass 2 pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Psycho-Pass 2 na AnimeDesu.pl

Opis Anime Psycho-Pass 2

Półtora roku po wydarzeniach poprzedniego sezonu Akane Tsunemori kontynuuje swoją pracę jako inspektor — egzekwując wyroki Sybilli. Dołączają do niej nowi strażnicy i młodszy inspektor Mika Shimotsuki, młoda kobieta ślepo i niezachwianie lojalna wobec systemu. Gdy Akane zastanawia się zarówno nad charakterem swojej pracy, jak i uzasadnieniem wyroków Sybilli, pojawia się niepokojące nowe zagrożenie.
Tajemnicza postać odkryła sposób kontrolowania Współczynnika Przestępczości — liczby opracowanej na podstawie skanów umysłowych, która pozwala Sybilli ocenić zdrowie psychiczne i zidentyfikować potencjalnych przestępców. Za pomocą tych środków jest w stanie zamordować egzekutora, pozostawiając tajemniczą wskazówkę: „WC?” nabazgrane krwią na ścianie.
Akane i reszta 1 Dywizji wkrótce zaczynają grać w śmiertelną grę przeciwko nowemu wrogowi, stając twarzą w twarz z konspiracją zagrażającą nie tylko autorytetowi Systemu Sybilli, ale także fundamentowi własnych przekonań Akane.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *