Ocena 7.40
Subskrybuj
Obserwowane przez 1 osób

Rakuen Tsuihou: Expelled from Paradise

Oglądaj odcinki Rakuen Tsuihou: Expelled from Paradise po polsku, Rakuen Tsuihou: Expelled from Paradise online pl, pobieraj Rakuen Tsuihou: Expelled from Paradise pl, anime Rakuen Tsuihou: Expelled from Paradise pl na AnimeDesu.pl
楽園追放 -Expelled from Paradise-
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2014 Czas trwania: 1 hr. 43 min. Sezon: Typ: Movie Odcinki: 1 Dodane przez: DeathClaw Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Rakuen Tsuihou: Expelled from Paradise z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Rakuen Tsuihou: Expelled from Paradise pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Rakuen Tsuihou: Expelled from Paradise na AnimeDesu.pl

Opis Anime Rakuen Tsuihou: Expelled from Paradise

Ziemia, daleka przyszłość.
Niepowstrzymane zmiany klimatu, globalne ocieplenie oraz zanieczyszczona atmosfera zmieniły Ziemię w martwą pustynię, którą obecnie (oprócz gigantycznych mięsożernych owadów) zamieszkuje jedynie 2% ludzkości. Pozostałe 98% przebywa na DEV’ie – stacji kosmicznej orbitującej wokół Ziemi. Stacja ta nie byłaby jednak w stanie pomieścić tak ogromnej populacji, co wymusiło swego rodzaju kompresję – po narodzinach nowy obywatel zostaje przekonwertowany w byt cyfrowy, a jego ciało – zutylizowane.

Akcja rozpoczyna się pobytem Angeli Balzac na mapie wypoczynkowej, podczas którego ma miejsce atak niejakiego Frontier Settera, hackera znajdującego się ponoć na Ziemi. Jako pracownik ochrony Balzac podejmuje się próby uchwycenia przestępcy. Sprawca jest jednak szybszy i udaje mu się uciec, zacierając wszelkie ślady. Angela zostaje wezwana do Centrum Bezpieczeństwa i przydzielona do jego poszukiwań. W tym celu jej ciało zostanie zrekonstruowane i wysłane na powierzchnię planety, gdzie ma spotkać się z Zarikiem Kajiwarą, szerzej znanym jako agent Dingo. Nie jest ona jednak jedyną osobą, która otrzymała to zlecenie. Aby zaoszczędzić na czasie i wyprzedzić konkurencję Angela decyduje się na przerwanie procesu hodowli i wyrusza na misję w ciele 16-letniej dziewczyny.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *