Ocena 7.70
Bookmark
Obserwowane przez 8 osób

Romeo x Juliet

Oglądaj odcinki Romeo x Juliet po polsku, Romeo x Juliet online pl, pobieraj Romeo x Juliet pl, anime Romeo x Juliet pl na AnimeDesu.pl
ロミオ×ジュリエット
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2007 Czas trwania: 24 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 24 Dodane przez: Ostryx Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Romeo x Juliet z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Romeo x Juliet pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Romeo x Juliet na AnimeDesu.pl

Opis Anime Romeo x Juliet

Na unoszącym się w powietrzu kontynencie Neo Verona rodzina Monteki dokonuje rzezi na całej rodzinie Kapuletów i przejmuje kontrolę nad ich królestwem. Prawdziwej następczyni tronu, Juliet Fiammata Asto Capulet, udaje się uciec przed atakiem. Przez 14 lat jest ukrywana przez lojalistów, którzy mają nadzieję, że pewnego dnia dziewczyna będzie w stanie obalić okrutny reżim Montekich.
Mimo że zapomniała o morderstwie całej rodziny, Juliet potajemnie chroni uciskanych mieszkańców Neo Verona jako ich obrońca zwany Czerwonym Wichrem. Podczas jednej z jej eskapad spotyka Romeo Candorebanto Montague, życzliwego i bezinteresownego syna tyrana, księcia Laertesa Montague i bez wiedzy o swoim prawdziwym pochodzeniu oboje zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia.
Niestety, ich przeznaczenie jest przeklęte: nie tylko każda z dwóch rodzin chce zniszczyć drugą, ale starożytna tajemnica ukryta pod Neo Veroną zagraża także ich dozgonnej miłości. Czy będą w stanie przeciwstawić się przeznaczeniu, czy też ich miłość to jedynie tragiczne uczucie, które nie ma żadnej racji bytu?
Na motywach tragedii Wiliama Szekspira.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *