Ocena 7.74
Bookmark
Obserwowane przez 2 osób

Runway de Waratte

Oglądaj odcinki Runway de Waratte po polsku, Runway de Waratte online pl, pobieraj Runway de Waratte pl, anime Runway de Waratte pl na AnimeDesu.pl
ランウェイで笑って
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2020 Czas trwania: 24 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 12 Dodane przez: Ostryx Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Runway de Waratte z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Runway de Waratte pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Runway de Waratte na AnimeDesu.pl

Opis Anime Runway de Waratte

Runway de Waratte zaczyna się od historii Fujito Chiyuki, aspirującej modelki, której ojciec posiadał agencję modelingową. Odkąd była mała, marzeniem Chiyuki było zostać gwiazdą w agencji jej taty i występować na Paris Fashion Week. Z pięknym wyglądem i utalentowanym otoczeniem wydawało się, że jest na dobrej drodze, by spełnić swoje marzenie, ale gdy jej wzrost przestał rosnąć na 158 cm, znalazła się pod ścianą – była za niska, aby być profesjonalną modelką.
Chiyuki się jednak nie poddaje i wierzy w siebie, jednak gdy wszyscy wkoło wmawiają jej, że to niemożliwe, determinacja dziewczyny w ostaniej klasie liceum zaczyna się rozpadać. Właśnie wtedy poznaje Tsumurę Ikuto, kulawego kolegę z klasy o zaskakującym talencie do projektowania ubrań, który rozważa rezygnację ze swoich marzeń z powodu niefortunnych okoliczności. Razem rozpoczynają podróż do robienia rzeczy niemożliwych, aby zrealizować swoje marzenia.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *