Ocena 8.39
Bookmark
Obserwowane przez 15 osób

Shinsekai yori

Oglądaj odcinki Shinsekai yori po polsku, Shinsekai yori online pl, pobieraj Shinsekai yori pl, anime Shinsekai yori pl na AnimeDesu.pl
新世界より
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2012 Czas trwania: 22 min na ep Sezon: Typ: TV Odcinki: 25 Dodane przez: Cockateel Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Shinsekai yori z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Shinsekai yori pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Shinsekai yori na AnimeDesu.pl

Opis Anime Shinsekai yori

Przenieśmy się około tysiąc lat w przyszłość – poziom cywilizacyjny na Ziemi cofnął się w rozwoju, ludzie zaś żyją rozproszeni po świecie w małych społecznościach. Mieszkańcy tej ery posiadają moce psychiczne zwane “Juryoku” (jap. magiczna siła), które pozwalają im zmaterializować co tylko sobie wyobrażą. Pod nieobecność zaawansowanych naukowo technologii, to właśnie na tej umiejętności polegają najbardziej.
Pewnego dnia dziewczyna o imieniu Saki, razem z przyjaciółmi znajduje poza miasteczkiem małego robota-archiwum, zawierającego zapiski dotyczące dawnej cywilizacji oraz historii ludzkości. Dzięki niemu nastolatki dowiadują się, że Juryoku została odkryta w 21 wieku, powodując wybuch wojny światowej pomiędzy osobami, które mogły z niej korzystać i tymi, którzy tej umiejętności nie posiadali. Użytkownicy mocy psychicznych zwyciężyli, co dało początek rządom pełnym uciśnień i terroru.
Kiedy jeden ze mnichów dowiaduję się, iż ich dzieci zdobyły tą zakazaną wiedzę, podejmuje decyzję o zapieczętowaniu ich Juryoku. W czasie eskorty dzieci do sanktuarium w lesie spotykają ogromną, chodzącą na dwóch nogach mysz znaną jako Bakenezumi. Tak zostają zamieszani w brutalną wojnę, w której biorą udział rezydujące tam stworzenia.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *