Ocena 6.14
Subskrybuj
Obserwowane przez 13 osób

Shironeko Project: Zero Chronicle

Oglądaj odcinki Shironeko Project: Zero Chronicle po polsku, Shironeko Project: Zero Chronicle online pl, pobieraj Shironeko Project: Zero Chronicle pl, anime Shironeko Project: Zero Chronicle pl na AnimeDesu.pl
白猫プロジェクトZERO CHRONICLE
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2020 Czas trwania: 24 min na ep Sezon: Typ: TV Odcinki: 12 Dodane przez: Cockateel Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Shironeko Project: Zero Chronicle z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Shironeko Project: Zero Chronicle pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Shironeko Project: Zero Chronicle na AnimeDesu.pl

Opis Anime Shironeko Project: Zero Chronicle

Starożytna legenda opowiada o Kapłance Nieba, reprezentowanej przez Białego Kota, oraz Księciu Ciemności, reprezentowanego przez Czarnego Kota. Trwała w tym czasie wojna miedzy demonami, a strażnikami światła. Jednakże pomimo woli swego ojca, Książę zakochał się w Kapłance, mając nadzieję, że ich miłość może zakończyć tę wojnę. Niestety nie mieli szansy żyć szczęśliwie, gdyż wojna spustoszyła świat na ziemi i na niebie.

Nasza historia zaczyna się kilka tysięcy lat po wojnie, w świecie złożonym z licznych wysp, w niewielkiej osadzie, gdzie poznajemy naszego głównego bohatera. Lecz nie dane mu żyć spokojnie gdyż jego dom zostaje zaatakowany przez potwora, a sama wioska zostaje zniszczona. Niedługo potem chłopak spotyka tajemniczego rycerza w czarnej zbroi..

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *