Ocena 7.72
Bookmark
Obserwowane przez 6 osób

Soredemo Sekai wa Utsukushii

Oglądaj odcinki Soredemo Sekai wa Utsukushii po polsku, Soredemo Sekai wa Utsukushii online pl, pobieraj Soredemo Sekai wa Utsukushii pl, anime Soredemo Sekai wa Utsukushii pl na AnimeDesu.pl
それでも世界は美しい
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2014 Czas trwania: 22 min na ep Sezon: Typ: TV Odcinki: 12 Dodane przez: Cockateel Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Soredemo Sekai wa Utsukushii z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Soredemo Sekai wa Utsukushii pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Soredemo Sekai wa Utsukushii na AnimeDesu.pl

Opis Anime Soredemo Sekai wa Utsukushii

W Królestwie Słońca nie ma takiego czegoś jak deszcz. Pogoda jest zawsze słoneczna, ciepła, bez żadnych opadów mokrej pluchy, można by rzec: raj dla turystów, ale dla mieszkańców ta anomalia przysparza niemało problemów, a główną z nich jest: trudność w nawadnianiu plonów. Jednakże istnieje takie miejsce w którym cały czas pada, zaś legenda głosi, że tamtejszy lud potrafi śpiewem kontrolować pogodę – to miejsce zwie się Królestwem Deszczu. Bezwzględny król Słońce, który panuje prawie nad całym światem, postanawia ożenić się z jedną z księżniczek z Królestwa Deszczu i ten wybór pada na najmłodszą, siedemnastoletnią Nike.
Gdy Nike-hime niezbyt zachęcona wizją przymusowego małżeństwa przybywa do Królestwa Słońca, na powitanie otrzymuje niezbyt miłe niespodzianki – a tu ktoś ją próbuje okraść, tam zrobić krzywdę, a gdy trafia w końcu do zamku króla i przychodzi moment poznania przyszłego małżonka, to okazuje się, że jest piętnastoletnim smarkaczem, który zamyka ją w podziemiach. Czy może być coś gorszego? Owszem, może się przykładowo narodzić romantyczne uczucie, które będzie musiało przejść wiele prób i błędów. Czy Nike uda się zmiękczyć oschłe serce piętnastoletniego arcykróla? Czy może jednak różnice będą zbyt wielki by żyć długo i szczęśliwie?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *