Ocena 7.61
Bookmark
Obserwowane przez 9 osób

Special A

Oglądaj odcinki Special A po polsku, Special A online pl, pobieraj Special A pl, anime Special A pl na AnimeDesu.pl
スペシャル・エー
Status: Zakończone Studio: , Rok produkcji: 2008 Czas trwania: 24 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 24 Dodane przez: Cockateel Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Special A z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Special A pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Special A na AnimeDesu.pl

Opis Anime Special A

W niezwykle prestiżowym liceum Hakusenkan klasa specjalna, czyli tytułowe Special A to siedmiu uczniów, którzy mają najlepsze wyniki w nauce w całej szkole. Dzięki temu posiadają przywileje takie jak np. indywidualny tok nauki, pozwalający spędzać większość czasu w pięknie urządzonej szklarni. Czołówka szkoły składa się z potomstwa ludzi sukcesu: przemysłowców, artystów itp. Jest jednak jeden wyjątek: Hanazono Hikari jest córką stolarza “wielkiego fana wrestlingu”. Nie jest ona jednak z tego powodu nielubiana. Wręcz przeciwnie – ma wielu kolegów. Jest także bardzo utalentowana i zdolna – na tyle, by zajmować w każdej dziedzinie… drugie miejsce. Jej rywalem jest Takishima Kei, który zawsze jest pierwszy. Przez to właśnie Kei nazywa Hikari “Panną Drugie Miejsce”.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *