Ocena 7.54
Bookmark
Obserwowane przez 4 osób

The Big O

Oglądaj odcinki The Big O po polsku, The Big O online pl, pobieraj The Big O pl, anime The Big O pl na AnimeDesu.pl
THEビッグオー
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 1999 Czas trwania: 24 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 26 Dodane przez: Agarez Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj The Big O z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download The Big O pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, The Big O na AnimeDesu.pl

Opis Anime The Big O

Paradigm City. Miasto Amnezji. W nieznanych okolicznościach czterdzieści lat temu wszyscy jego mieszkańcy stracili pamięć i od tego czasu stało się ono, delikatnie mówiąc, niezbyt przyjemnym miejscem. Wszystkim zarządza korporacja Paradigm, a mająca utrzymywać porządek policja nie radzi sobie do tego stopnia, że niezbędni stali się negocjatorzy. Nie jest to taki zwyczajny zawód, ponieważ łączy to, co my rozumiemy pod tą nazwą, z profesją prywatnego detektywa. Roger Smith, uznawany za najlepszego z negocjatorów, ma również drugie, nieoficjalne zajęcie. Od czasu do czasu miasto atakują gigantyczne maszyny zwane Megadeusami. Gdy do tego dochodzi, Roger wsiada do ogromnego robota, tytułowego Big O, i rusza do akcji.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *