Ocena 7.56
Bookmark
Obserwowane przez 5 osób

To LOVE-Ru Darkness 2nd

Oglądaj odcinki To LOVE-Ru Darkness 2nd po polsku, To LOVE-Ru Darkness 2nd online pl, pobieraj To LOVE-Ru Darkness 2nd pl, anime To LOVE-Ru Darkness 2nd pl na AnimeDesu.pl
To LOVEる -とらぶる- ダークネス2nd
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2015 Czas trwania: 23 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 12 Dodane przez: Agarez Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj To LOVE-Ru Darkness 2nd z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download To LOVE-Ru Darkness 2nd pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, To LOVE-Ru Darkness 2nd na AnimeDesu.pl
Tytuł ten skierowany jest tylko dla widzów dorosłych! Materiały mogą zawierać spore ilości scen przemocy, seksu, używek oraz przekleństw. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat musisz zawrócić!

Opis Anime To LOVE-Ru Darkness 2nd

Zamieniająca się w zabójcę Złota Ciemność powraca, aby zgłębić tajemnice otaczające jej nowe życie. Podczas gdy Nemesis manipuluje jej młodszą siostrą Meą odkrywają matkę Yami, która wcześniej była jej jedyną rodziną. Z drugiej strony plan księżniczki Momo, którym jest stworzenie haremu dla Rito stoi pod wielkim znakiem zapytania.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *