Ocena 8.29
Bookmark
Obserwowane przez 16 osób

Toradora!

Oglądaj odcinki Toradora! po polsku, Toradora! online pl, pobieraj Toradora! pl, anime Toradora! pl na AnimeDesu.pl
とらドラ!
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2008 Czas trwania: 24 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 25 Dodane przez: Touma Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Toradora! z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Toradora! pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Toradora! na AnimeDesu.pl

Opis Anime Toradora!

Toradora! zaczyna się pierwszego dnia drugiego roku liceum, kiedy to główny bohater, Ryuuji Takasu, mimo swojego sfrustrowania, stara się poprawić swój wygląd, by wypaść jak najlepiej. Jest całkiem miłym chłopakiem, ale cały jego obraz jest niszczony przez … jego oczy! Ich wyraz sprawia, że Ryuuji wygląda jak delikwent marzący, by tylko komuś spuścić manto. Przez to stracił on jakąkolwiek nadzieję na znalezienie dziewczyny. Grono jego przyjaciół również jest bardzo wąskie. Po przywitaniu przez swoją skacowaną mamę, Ruuji wyrusza do szkoły. Po przybyciu okazuje się, że jest w tej samej klasie co jego najlepszy przyjaciel Yusuke Kitamura. Dodatkowo do tej samej klasy uczęszcza Minori Kushieda – dziewczyna, która podoba się Ryuujiemu. Cała sielanka zostaje zniszczona poprzez niespodziewane spotkanie z największym szkolnym zagrożeniem – Taigą Aisaka. Okazuje się, że ona też jest w tej samej klasie.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *