Ocena 6.60
Bookmark
Obserwowane przez 6 osób

White Album

Oglądaj odcinki White Album po polsku, White Album online pl, pobieraj White Album pl, anime White Album pl na AnimeDesu.pl
ホワイトアルバム
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2009 Czas trwania: 25 min na ep Sezon: Typ: TV Odcinki: 13 Dodane przez: Szef Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj White Album z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download White Album pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, White Album na AnimeDesu.pl

Opis Anime White Album

Touya Fujii ma 20 lat. Studiuje. Jest typem człowieka nieśmiałego, ale ma jakimś cudem powodzenie u ładnych dziewczyn. Upatrzył sobie cichą Yuki Morikawę, która miała to szczęście, iż umożliwiono jej start kariery gwiazdy pop. To niestety oznacza, że Touya nie będzie mógł widywać się z Yuki, chyba że otwarcie wyjawi jej swoje uczucia. Ona, mimo że dano jej wspaniałą szansę, ma problemy z zazdrosnymi koleżankami z agencji. Jest z ich strony narażona na złośliwości, jednak ma za sobą wsparcie Riny Ogaty, siostry producenta, która sławą właśnie zaczyna się rozkoszować.
Zainteresowane Touyą są też dwie koleżanki ze studiów. Misaki Sawakura lubi poezję i gotowanie. Razem z Touyą i Yuki dojeżdżali do liceum tą samą linią komunikacyjną. Jest jeszcze Haruka, która niedawno straciła brata, świetnie zapowiadającego się tenisistę. Sama też bardzo dobrze grała, ale od jego śmierci ani razu nie sięgnęła po rakietę.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *