Ocena 7.74
Bookmark
Obserwowane przez 9 osób

Yowamushi Pedal: New Generation

Oglądaj odcinki Yowamushi Pedal: New Generation po polsku, Yowamushi Pedal: New Generation online pl, pobieraj Yowamushi Pedal: New Generation pl, anime Yowamushi Pedal: New Generation pl na AnimeDesu.pl
弱虫ペダル NEW GENERATION
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2017 Czas trwania: 23 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 25 Dodane przez: Szef Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Yowamushi Pedal: New Generation z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Yowamushi Pedal: New Generation pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Yowamushi Pedal: New Generation na AnimeDesu.pl

Opis Anime Yowamushi Pedal: New Generation

Życie Sakamichiego Onody zmieniło się całkowicie, gdy członkowie szkolnego klubu cyklistów odkryli jego niebywałe zdolności. Bardzo szybko okazało się, że ukochane anime to nie jedyna rzecz budząca entuzjazm w niepozornym nastolatku i świat kolarstwa stał się jego drugą pasją. Od tego czasu minął już jednak niemal rok i nadszedł czas na przejście do następnej klasy, co wiąże się z nieodłącznym odejściem trzecioklasistów. Czy Onodzie i pozostałym osobom z drużyny uda się zapełnić pustkę pozostawioną przez ich starszych kolegów i ponownie wznieść się na wyżyny swoich umiejętności, które pozwolą im współzawodniczyć w najważniejszych zawodach?

Komentarze

 1. Byniepowtarzalny pisze:

  Dziękuje za tłumaczenie!

 2. insake pisze:

  Dlaczego sa tylko 2 tlumaczenia?

  1. Szef pisze:

   Witaj.

   Jesteśmy w trakcie tłumaczenia, niestety tłumacz z powodów prywatnych obecnie jest niedostępny i trzeba czekać na kolejne odcinki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *