Anime Limited ma licencje na “Love Live! Nijigasaki High School Idol Club”!

Anime Limited ma licencję na Love Live! Nijigasaki Gakuen School Idol Dōkōkai. Oznacza, że anime pojawi się w Wielkiej Brytanii i Irlandiida. Na stronie Crunchyrolls, gdzie jest ono transmitowane, dostępne są do tej pory dwa odcinki.

Anime Limited ogłasza, że: „Nie spodziewamy się, że nastąpi to wcześniej niż pod koniec 2021 roku”.

Love Live! Nijigasaki Gakuen School Idol Dōkōkai miało swoją premierę 3 października na stacji Tokyo MX. Było puszczane w telewizji również na Bandai Channel, Line Live i YouTube Live.

 

Opis anime od Anime Limited:

„Liceum Nijigasaki słynie z różnorodnych zajęć i swobody, jaką dają uczniom. Yu Takasaki, uczennica drugiego roku, oczarowana szkolnymi idoli, puka do drzwi School Idol Club ze swoją przyjaciółką, Ayumu Uehara. Członkowie klubu okazjują się być dla siebie czasem przyjaciółmi, czasami rywaleami, jednak każdy wnosi do grupy własne przemyślenia i motywacje. ”
Francuska część zespołu przedstawiła światu członków Idol Club z Akademi Nijigasaki w 2019 roku w ramach KLab Games i Bushiroad’s Love Live! – czyli gry na smartfony School Idol Festival „Perfect Dream Project” (PDP).

Hajime Yatate to pseudonim dla personelu Sunrise, który po raz kolejny jest autorem oryginalnego dzieła. Razem z nimi przy serii współpracuje powiesciopisarz Sakurako Kimino. Reżyserem został Tomoyuki Kawamura, który nadzorował takie anime jak: Good Luck Girl!, Mitsuboshi Colors czy Kamigami no Asobi. Za scenariusze odpowiada Jin Tanaka, który pracował także przy Laid-Back Camp, Kirakira ☆ Precure a la Mode i Cinderella Nine. Takumi Yokota odpowiedzialny za bohaterów anime tworzył projekty takie jak Pupipō! i Mitsuboshi Colors.

 

Źródło: AnimeNewsNetwork

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *