Funiamtion dodaje kilka nowych tytułów

Funiamtion dodaje kilka nowych tytułów

Funimation ogłosił we wtorek 8 września , że dodał kilka produkcji do swojej oferty. Między innymi: Saekano: How to Raise a Boring Girlfriend , Asterisk War: Academy City on the Water (oba sezony) ,Mekaku City Actors, Plastic Memories.

Fabuła Asterisk War: Academy City on the Water

W poprzednim stuleciu bezprecedensowa katastrofa znana jako Inwercja drastycznie zreformowała świat. Uprawnienia istniejących narodów znacznie spadły, torując drogę do konglomeratu o nazwie Integrated Empire Foundation do przejęcia kontroli. Ale co ważniejsze, Inwercja doprowadziła do powstania nowego gatunku ludzi, którzy rodzą się z fenomenalnymi możliwościami fizycznymi – Genestella. Właśnie te elity są ręcznie zbierane na całym świecie, aby mogli uczęszczać do sześciu najlepszych szkół.

Ayato Amagiri jest studentem w prestiżowej Akademii Seidoukan, która niedawno cierpi z powodu spadku wydajności. Dzięki serii wydarzeń przypadkowo widzi popularną , Julis-Alexię von Riessfeld, w połowie rozebraną! Rozwścieczona Julis wyzywa go na pojedynek za ingerencję w jej prywatność.

Fabuła Plastic Memories

Osiemnastoletni Tsukasa Mizugaki nie zdał egzaminów wstępnych na studia, ale po pociągnięciu za kilku strun udaje mu się dostać pracę w Sion Artificial Intelligence Corporation. SAI Corp jest odpowiedzialny za stworzenie “Giftias”– wysoce zaawansowane androidy, które są prawie nie do odróżnienia od normalnych ludzi. Jednak, w przeciwieństwie do ludzi, Giftias mają maksymalną żywotność która wynosi 81,920 godzin, lub około dziewięciu lat i czterech miesięcy. Terminal Service One,  Tsukasa jest odpowiedzialny za zbieranie Giftias, które straciły datę ważności, zanim stracą swoje wspomnienia i staną się wrogie.


ShiroNeko: Witajcie. Osobiście cieszę się , że Funimation dodaje takie perełki jak Asterisk War: Academy City on the Water , Plastic Memories , które bardzo sobie cenię. Nie zamierzam się więcej wypowiadać na ten temat. A jakie wy macie zdanie ? Podzielcie się z nim w komentarzu. 🙂

                                                                     ŹródłoAnimeNewsNetwork

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *