Tajemniczy projekt “Tsutomu Mizushima”

Tajemniczy projekt “Tsutomu Mizushima

Dyrektor Tsutomu Mizushima (znany z: Girls und Panzer, Shirobako, The Magnificent KOTOBUKI) w poniedziałek 27 lipca na swoim koncie na Twitterze poinformował swoich fanów , że jest bliski rozpoczęcia nowego projektu, który był planowany „od lat”. Chociaż Mizushima nie wskazał danej produkcji to fani domyślali się , że projekt może być finałem You Being Summoned, Azazel lub nowego projektu Bludgeoning Angel Dokuro-chan. Mizushima od razu zaprzeczył tym domysłom , chociaż wyraził duże zainteresowanie zrobieniem tego drugiego.

Kim jest Tsutomu Mizushima

Mizushima jest prawdopodobnie najbardziej znany z reżyserii różnych anime z serii Girls und Panzer, a także z serialu i filmu Shirobako. Niedawno reżyser wyreżyserował telewizyjne anime The Magnificent KOTOBUKI z 2019 roku oraz film Shirobako otwarty w Japonii 29 lutego. Mizushima nadal pracuje nad trzecią częścią sześcioczęściowego serialu Girls und Panzer das Finale.


ShiroNeko: Witajcie. Sam jestem ciekawy co to za projekt i mam kilka podejrzeń co to może być , ale nie jestem pewien. Myślałem , że będzie to właśnie jedno z powyższych jednak się mocno myliłem. Nie będę dzielił się swoimi podejrzeniami zostawiam to wam. A jak myślicie co to za produkcja ? Podzielcie się swoim zdaniem w komentarzu.

                                                                            ŹródłoAnimeNewsNetwork

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *