Zaprezentowano film otwierający dla Re: Zero Kara Hajimeru Isekai Seikatsu – Lost in Memories

Zaprezentowano film otwierający dla Re: Zero Kara Hajimeru Isekai Seikatsu – Lost in Memories

Sega rozpoczęła transmisję strumieniową filmu otwierającego grę Re: Zero Kara Hajimeru Isekai Seikatsu – Lost in Memories, opartej na serii Re: ZERO – Starting Life in Another World. Firma rozpoczęła również przesyłanie strumieniowe „kompilacji wideo z podsumowaniem nowego rozdziału” tego samego dnia. Gra ma zostać wydana latem tego roku na smartfony i będzie ona bezpłatna z opcją zakupu elementów w grze.

Personel

WHITE FOX produkuje animację otwierającą grę. Kenichi Kawamura, który pracował jako twórca scenorysów przy pierwszym sezonie anime, zajmuje się tworzeniem scenariuszy i reżyserowaniem animacji. Nad projektem czuwa autor oryginalnej powieści Tappei Nagatsuki.

O co chodzi w grze ? 

Gracze będą grać jako Subaru Natsuki i będą śledzić wydarzenia z anime. Jednak gracze mogą również dokonać innego wyboru w tym czasie, co prowadzi do innej fabuły „co by było, gdyby”. Dodatkowo w grze pojawi się nowa, oryginalna historia.


ShiroNeko: Witajcie. W grę zapewne zagram zaraz po premierze i mam nadzieje , że się nie zawiodę. Aktualnie oglądam 2 sezon anime i jestem zadowolony  i wydaje mi się , że warto było czekać na ten 2 sezon. A jakie jest wasze zdanie ? Podzielcie się z nim w komentarzu.

                                                                             ŹródłoAnimeNewsNetwork

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *