Znamy pierwszych gości na Virtual Crunchyroll Expo

Znamy pierwszych gości na Virtual Crunchyroll Expo

Crunchyroll ujawnił w czwartek 23 lipca pierwszą grupę gości na wirtualną wersję konwentu Crunchyroll Expo, który odbędzie się w dniach 4-6 września.

                                                           V-CRX

Rent-A-Girlfriend

Członkowie obsady z Rent-A-Girlfriend wezmą udział w konwencji Virtual Crunchyroll Expo (V-CRX), w tym: Sora Amamiya (Chizuru Mizuhara), Aoi Yūki (Mami Nanami), Nao Tōyama (Ruka Sarashina) i Rie Takahashi (Sumi Sakurasawa).

The Hidden Dungeon Only I Can Enter

Zespół The Hidden Dungeon Only I Can Enter będzie uczestniczył w V-CRX, w tym reżyser Kenta Onishi (główny animator Little Witch Academia, My Roommate is a Cat) i producent liniowy Yuki Yamada. Obecny będzie także Satoshi Shoji, redaktor oryginalnej serii lekkich powieści i jej adaptacji mangi.

So I’m a Spider, So What?

Autor książki So I’m a Spider, So What? seria lekkich powieści “Okina Baba” również weźmie udział w V-CRX.


Crunchyroll-Hime’s Cosplay Cup

Crunchyroll ogłosił również gospodarzy i sędziów Crunchyroll-Hime’s Cosplay Cup, który odbędzie się 5 września. Mario Bueno i Vampy Bit Me będą gospodarzami konkursu, a Creature of Habit i God Save the Queen Fashions będą oceniać konkurs wraz z dwoma innymi sędziami.

COVID-19

Crunchyroll ogłosił 3 czerwca, że ​​odwołał tegoroczne fizyczne Crunchyroll Expo ze względu na pandemie COVID-19. Kolejne fizyczne Crunchyroll Expo odbędzie się w dniach 6-8 sierpnia 2021 w San Jose w Kalifornii.


ShiroNeko: Witajcie. Powiem tyle , że jestem optymistycznie nastawiany na ten “Event”. Crunchyroll ma doświadczenie jeśli chodzi o Virtualne Eventy i zapewne jak zwykle będzie on wyśmienity. A jakie jest wasze zdanie ? Podzielcie się z nim w komentarzu.

                                                                                 ŹródłoAnimeNewsNetwork

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *