Choujin Koukousei-tachi wa Isekai demo Yoyuu de Ikinuku you desu! Odcinek 6

TV Sub Dodano w dniu 28 maja, 2020 · 346 Odsłon · Dodane przez Qkris1 · anime Choujin Koukousei-tachi wa Isekai demo Yoyuu de Ikinuku you desu!
Rozszerz
Wyłącz Światło

Oglądaj Choujin Koukousei-tachi wa Isekai demo Yoyuu de Ikinuku you desu! Odcinek 6 po polsku, nie zapomnij o udostępnieniu odcinka w serwisach społecznościowych! Anime Choujin Koukousei-tachi wa Isekai demo Yoyuu de Ikinuku you desu! pl w najlepszej jakości i bez reklam tylko na AnimeDesu.pl. Sprawdź również nasze pozostałe serie!

Choujin Koukousei-tachi wa Isekai demo Yoyuu de Ikinuku you desu!

超人高校生たちは異世界でも余裕で生き抜くようです!
Ocena 6.41
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2019 Czas trwania: 23 min na odc Sezon: Typ: TV Odcinki: 12
Siedmiu uczniów szkoły średniej straciło przytomność, na skutek wypadku samolotowego. Gdy się ocknęli okazało się, że maszyna jak i nasi bohaterowie znaleźli się w innym świecie pełnym magii oraz pół-ludzi. Wrzuceni do feudalnego społeczeństwa, bez żadnej współczesnej technologii oraz wygód, nasi protagoniści nawet o tym nie myśląc zaczynają tworzyć wszystko od zera. Żadnej elektryczności? Spokojnie, nasi bohaterowie zbudują elektrownię atomową. Potrzebujesz pieniędzy? Musisz zwrócić się do licealistów, ponieważ przejęli kontrolę nad ekonomią całego miasta. Jak spłacić dług wdzięczności względem obywateli? A może tak, obalić skorumpowaną władzę idąc na wojnę? Ci ludzie to nie tylko uczniowie, to cudowna młodzież, która na swoich dziedzinach zna się jak mało kto. Polityka, ekonomia, nauka, medycyna, dziennikarstwo, sztuki walki oraz prestiż – to właśnie ich specjalności. Ci licealiści to światowy Dream Team, który poprowadzi ten nowy i zacofany świat ku rewolucji!

Pozostałe Odcinki

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *