Fate/kaleid liner Prisma☆Illya Movie: Sekka no Chikai

Movie Sub Dodano w dniu 12 grudnia, 2020 · ? views · Dodane przez Szynszyl · anime Fate/kaleid liner Prisma☆Illya Movie: Sekka no Chikai
Rozszerz
Wyłącz Światło

Oglądaj Fate/kaleid liner Prisma☆Illya Movie: Sekka no Chikai po polsku, nie zapomnij o udostępnieniu odcinka w serwisach społecznościowych! Anime Fate/kaleid liner Prisma☆Illya Movie: Sekka no Chikai pl w najlepszej jakości i bez reklam tylko na AnimeDesu.pl. Sprawdź również nasze pozostałe serie!

Wydanie: BDrip
Napisy: darthdragon

Discord AnimeDesu.pl

Fate/kaleid liner Prisma☆Illya Movie: Sekka no Chikai

Fate Kaleid Liner Prisma Illya Oath Under Snow
Ocena 7.99
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2017 Czas trwania: 1 hr. 29 min. Typ: Movie Odcinki: 1
Toosaka Rin oraz Edelfelt Luviagelita mają za zadanie zebranie siedmiu Kart Klasowych z wizerunkami legendarnych bohaterów. W tym celu zostają wyposażone w magiczne przedmioty Kaleidostick zwane Sapphire oraz Ruby, które posiadają moc transformacji użytkowniczek w magiczne dziewczyny. Tak się składa, iż Ruby i Sapphire mają dość nieustannych sprzeczek ich właścicielek i postanawiają znaleźć sobie bardziej kogoś bardziej kompetentnego. Ruby wybiera Illyasviel, natomiast Sapphire – Miyu. Obie dziewczyny decydują się na udzielenie pomocy w znalezieniu kart nie zdając sobie sprawy z śmiertelnego niebezpieczeństwa, które czeka je w każdej walce.
Fanpage AnimeDesu.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *