Kimi to Boku no Saigo no Senjou, Aruiwa Sekai ga Hajimaru Seisen Odcinek 2

TV Sub Dodano w dniu 15 października, 2020 · 1887 Odsłon · Dodane przez Szef · anime Kimi to Boku no Saigo no Senjou, Aruiwa Sekai ga Hajimaru Seisen
Rozszerz
Wyłącz Światło

Oglądaj Kimi to Boku no Saigo no Senjou, Aruiwa Sekai ga Hajimaru Seisen Odcinek 2 po polsku, nie zapomnij o udostępnieniu odcinka w serwisach społecznościowych! Anime Kimi to Boku no Saigo no Senjou, Aruiwa Sekai ga Hajimaru Seisen pl w najlepszej jakości i bez reklam tylko na AnimeDesu.pl. Sprawdź również nasze pozostałe serie!

Napisy przygotowała: Grupa Shisha
Tłumaczenie: KamiTet

Discord AnimeDesu.pl

Kimi to Boku no Saigo no Senjou, Aruiwa Sekai ga Hajimaru Seisen

Kimisen
Ocena 8.11
Status: Emitowane Studio: Rok produkcji: 2020 Czas trwania: 24 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 12
Od lat pomiędzy zaawansowanym technologicznie krajem nauki "Imperium", a "Nebulis" - krainą czarownic i magii trwa zażarta wojna, pewnego dnia na polu bitwy pomiędzy tymi mocarstwami stają młodzi, chłopak i dziewczyna. Aliceliese - księżniczka i zarazem lodowa wiedźma, uchodząca za najpotężniejszą w "Agencji Gospodarstw Domowych" Iska - młody szermierz, który jest uznawany za najmłodszego w historii rycerza, który dostąpił tytułu najsilniejszego w Imperium. Ta dwójka staje naprzeciw siebie na polu bitwy, jedyne co muszą zrobić to zabić wroga, jednak chłopcu serce skradło piękno i szlachetność dziewczyny. Dziewczynę pociąga siła oraz styl bycia młodzieńca. Czy walka między nimi i ich narodami kiedykolwiek się zakończy? Czy ich uczucia będą mogły rozkwitnąć?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *