Kimi to Boku no Saigo no Senjou, Aruiwa Sekai ga Hajimaru Seisen Odcinek 8

TV Sub Dodano w dniu 8 grudnia, 2020 · ? views · Dodane przez DeathClaw · anime Kimi to Boku no Saigo no Senjou, Aruiwa Sekai ga Hajimaru Seisen
Rozszerz
Wyłącz Światło

Oglądaj Kimi to Boku no Saigo no Senjou, Aruiwa Sekai ga Hajimaru Seisen Odcinek 8 po polsku, nie zapomnij o udostępnieniu odcinka w serwisach społecznościowych! Anime Kimi to Boku no Saigo no Senjou, Aruiwa Sekai ga Hajimaru Seisen pl w najlepszej jakości i bez reklam tylko na AnimeDesu.pl. Sprawdź również nasze pozostałe serie!

Napisy: FrixySubs

Discord AnimeDesu.pl

Kimi to Boku no Saigo no Senjou, Aruiwa Sekai ga Hajimaru Seisen

Kimisen
Ocena 6.70
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2020 Czas trwania: 23 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 12
Od lat pomiędzy zaawansowanym technologicznie krajem nauki "Imperium", a "Nebulis" - krainą czarownic i magii trwa zażarta wojna, pewnego dnia na polu bitwy pomiędzy tymi mocarstwami stają młodzi, chłopak i dziewczyna. Aliceliese - księżniczka i zarazem lodowa wiedźma, uchodząca za najpotężniejszą w "Agencji Gospodarstw Domowych" Iska - młody szermierz, który jest uznawany za najmłodszego w historii rycerza, który dostąpił tytułu najsilniejszego w Imperium. Ta dwójka staje naprzeciw siebie na polu bitwy, jedyne co muszą zrobić to zabić wroga, jednak chłopcu serce skradło piękno i szlachetność dziewczyny. Dziewczynę pociąga siła oraz styl bycia młodzieńca. Czy walka między nimi i ich narodami kiedykolwiek się zakończy? Czy ich uczucia będą mogły rozkwitnąć?

Pozostałe Odcinki

Fanpage AnimeDesu.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *