Kimi to Boku no Saigo no Senjou, Aruiwa Sekai ga Hajimaru Seisen Odcinek 9

TV Sub Dodano w dniu 8 grudnia, 2020 · ? views · Dodane przez DeathClaw · anime Kimi to Boku no Saigo no Senjou, Aruiwa Sekai ga Hajimaru Seisen
Rozszerz
Wyłącz Światło

Oglądaj Kimi to Boku no Saigo no Senjou, Aruiwa Sekai ga Hajimaru Seisen Odcinek 9 po polsku, nie zapomnij o udostępnieniu odcinka w serwisach społecznościowych! Anime Kimi to Boku no Saigo no Senjou, Aruiwa Sekai ga Hajimaru Seisen pl w najlepszej jakości i bez reklam tylko na AnimeDesu.pl. Sprawdź również nasze pozostałe serie!

Napisy: FrixySubs

Discord AnimeDesu.pl

Kimi to Boku no Saigo no Senjou, Aruiwa Sekai ga Hajimaru Seisen

Kimisen
Ocena 6.70
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2020 Czas trwania: 23 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 12
Od lat pomiędzy zaawansowanym technologicznie krajem nauki "Imperium", a "Nebulis" - krainą czarownic i magii trwa zażarta wojna, pewnego dnia na polu bitwy pomiędzy tymi mocarstwami stają młodzi, chłopak i dziewczyna. Aliceliese - księżniczka i zarazem lodowa wiedźma, uchodząca za najpotężniejszą w "Agencji Gospodarstw Domowych" Iska - młody szermierz, który jest uznawany za najmłodszego w historii rycerza, który dostąpił tytułu najsilniejszego w Imperium. Ta dwójka staje naprzeciw siebie na polu bitwy, jedyne co muszą zrobić to zabić wroga, jednak chłopcu serce skradło piękno i szlachetność dziewczyny. Dziewczynę pociąga siła oraz styl bycia młodzieńca. Czy walka między nimi i ich narodami kiedykolwiek się zakończy? Czy ich uczucia będą mogły rozkwitnąć?

Pozostałe Odcinki

Fanpage AnimeDesu.pl

Komentarze

  1. komornik pisze:

    pog te odc są

  2. mrvalgard pisze:

    staroszkolna reżyserka tej serii, super to się ogląda mimo że nic specjalnego

  3. Barusu pisze:

    Siostrzyczka dołącza do haremu 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *