Maken-Ki! Odcinek 12

TV Sub Dodano w dniu 15 października, 2020 · 334 Odsłon · Dodane przez DeathClaw · anime Maken-Ki!
Rozszerz
Wyłącz Światło
Tytuł ten skierowany jest tylko dla widzów dorosłych! Materiały mogą zawierać spore ilości scen przemocy, seksu, używek oraz przekleństw. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat musisz zawrócić!

Oglądaj Maken-Ki! Odcinek 12 po polsku, nie zapomnij o udostępnieniu odcinka w serwisach społecznościowych! Anime Maken-Ki! pl w najlepszej jakości i bez reklam tylko na AnimeDesu.pl. Sprawdź również nasze pozostałe serie!

Autor napisów: Yeti

Discord AnimeDesu.pl

Maken-Ki!

Maken-Ki! Battling Venus
Ocena 6.44
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2011 Czas trwania: 25 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 12
Takeru Ohyama to normalny, choć trochę zboczony chłopak, który został przyjęty i właśnie uczęszcza do szkoły, która, ku jego niewiedzy, okazuje się placówką, gdzie uczniowie walczą między sobą używając magii. Pierwszego dnia, po trzyletniej rozłące, spotyka ponownie: Haruko Amaye, przyjaciółkę z dzieciństwa, Inaho Kushiye, dziewczynę twierdzącą, że jest jego narzeczoną oraz Kodame Himegami, blondynkę próbującą go zabić. Bohater dość szybko zdaje sobie sprawę, że nie jest zbytnio lubiany. Dociera także do niego informacja o specjalnych magicznych zdolnościach, czy magicznej broni zwanej Maken używanej przez wszystkich uczniów… z której on, jak się okazuje, nie jest w stanie korzystać. Co ma w takim razie zrobić, skoro wygląda na to, że wszyscy w tym miejscu pojedynkują się między sobą, by dać popis swych umiejętności, on zaś nie posiada nic, czym mógłby się pochwalić?

Pozostałe Odcinki

Maken-Ki! Odcinek 11

Dodane przez: DeathClaw Dodano: 2 tygodnie temu

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *