Mujaki no Rakuen Odcinek 1

OVA Sub Dodano w dniu 8 czerwca, 2020 · 522 Odsłon · Dodane przez EiBY · Anime Mujaki no Rakuen
Rozszerz
Wyłącz Światło
Tytuł ten skierowany jest tylko dla widzów dorosłych! Materiały mogą zawierać spore ilości scen przemocy, seksu, używek oraz przekleństw. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat musisz zawrócić!

Oglądaj Mujaki no Rakuen Odcinek 1 po polsku, nie zapomnij o udostępnieniu odcinka w serwisach społecznościowych! Anime Mujaki no Rakuen pl w najlepszej jakości i bez reklam tylko na AnimeDesu.pl. Sprawdź również nasze pozostałe serie!

Napisy: martinru

Mujaki no Rakuen

無邪気の楽園
Ocena 5.98
Status: Zakończone Rok produkcji: 2014 Czas trwania: 26 min. na ep. Typ: OVA Odcinki: 3
Shouta Handa jest 25 letnim, bezrobotnym mężczyzną, który jest zmęczony swoim nudnym życiem. Pewnego wieczoru na zjeździe klasowym spotyka dawne koleżanki z klasy. Odkrywa, że wszystkie są kobietami sukcesu z interesującą karierą, ale co najważniejsze, wszystkie są naprawdę piękne i z dużymi krągłościami. Niestety, wydaje się że wszyscy są świadomi jego nudnego, nieudanego życia, więc kpią z niego i nazywają go przegrywem, tak jak za dawnych czasów. Wszystko się zmienia, kiedy Shouta idzie na spacer żeby zapalić papierosa i przypadkowo wpada do szkolnego basenu. Wywołuje to zjawisko nadprzyrodzone, które przenosi go w przeszłość o dziesięć lat. Znalazł się w tym samym basenie podczas zajęć z pływania, otoczony przez swoje koleżanki w stroje kąpielowe. Jak Shouta poradzi sobie z ich urodą i bliskością teraz, gdy jest dorosłym mężczyzną w ciele chłopca?

Pozostałe Odcinki

Mujaki no Rakuen Odcinek 3

Dodane przez: EiBY Dodano: 4 miesiące temu

Mujaki no Rakuen Odcinek 2

Dodane przez: EiBY Dodano: 4 miesiące temu

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *