Planet With Odcinek 1

TV Sub Dodano w dniu 9 grudnia, 2020 · ? views · Dodane przez pansiemanko · anime Planet With
Rozszerz
Wyłącz Światło

Oglądaj Planet With Odcinek 1 online pl, nie zapomnij o udostępnieniu odcinka w serwisach społecznościowych! Anime Planet With pl w najlepszej jakości i bez reklam tylko na AnimeDesu.pl. Sprawdź również nasze pozostałe serie!

Discord AnimeDesu.pl

Planet With

プラネット・ウィズ
Ocena 7.25
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2018 Czas trwania: 23 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 12 Napisy: Zaprawa Murarska Subs
W Planet With oglądamy, jak Ziemia zaatakowana zostaje przez międzyplanetarne ugrupowanie Nebula. Kiedy obrona militarna okazuje się bezsilna, do walki z najeźdźcami staje organizacja Grand Paladin, zrzeszająca osoby o silnych zdolnościach parapsychicznych, umożliwiających materializowanie broni w postaci wielkich robotów. Nie jest to jednak opowieść o nich. Głównym bohaterem jest bowiem nastoletni Souya Kuroi, który na skutek pewnych traumatycznych przejść cierpi na amnezję, a rodzinę zastępuje mu dwójka osobliwych opiekunów: ekstrawertyczna pokojówka Ginko oraz antropomorficzny kot, nazywany przez domowników Sensei. Niebawem nieprzypadkowe działania współlokatorów chłopaka sprawiają, że zostaje on bezpośrednio uwikłany w walkę pozaziemskich agresorów i obrońców ludzkości. Odzyskawszy dzięki temu część wspomnień, odkrywa, że to moce tych drugich winne są jego życiowej tragedii. Podejmuje więc zamiar dokonania brutalnej zemsty, przy czym wspólny wróg nie czyni go sprzymierzeńcem Obcych, mających cele bardziej złożone niż zbrojna inwazja.

Źródło: Tanuki-Anime

Pozostałe Odcinki

Planet With Odcinek 2

Dodane przez: pansiemanko Dodano: 3 miesiące temu
Fanpage AnimeDesu.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *