Watashi, Nouryoku wa Heikinchi de tte Itta yo ne! Odcinek 1

TV Sub Dodano w dniu 31 maja, 2020 · 302 Odsłon · Dodane przez Szef · anime Watashi, Nouryoku wa Heikinchi de tte Itta yo ne!
Rozszerz
Wyłącz Światło

Oglądaj Watashi, Nouryoku wa Heikinchi de tte Itta yo ne! Odcinek 1 po polsku, nie zapomnij o udostępnieniu odcinka w serwisach społecznościowych! Anime Watashi, Nouryoku wa Heikinchi de tte Itta yo ne! pl w najlepszej jakości i bez reklam tylko na AnimeDesu.pl. Sprawdź również nasze pozostałe serie!

Napisy: Fumetsu Subs

Discord AnimeDesu.pl

Watashi, Nouryoku wa Heikinchi de tte Itta yo ne!

私、能力は平均値でって言ったよね!
Ocena 6.93
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2019 Czas trwania: 23 min na ep Sezon: Typ: TV Odcinki: 12
Kiedy Adele von Ascham miała dziesięć lat, doskwierały jej straszne bóle głowy i zaczęły wracać wspomnienia z poprzedniego życia. Adele była wcześniej osiemnastoletnią Japonką, Kuriharą Misato, która straciła życie, próbując uratować małą dziewczynkę. Kiedy Misato zostaje potrącona przez ciężarówkę, spotyka Boga. Prosi go, by w następnym życiu miała przeciętne umiejętności. Jednakże jak to czasem bywa, nie wszystko idzie tak, jakbyśmy chcieli. Dziewczyna chciała mieć normalne życie, ale Bóg musiał wyjść na przekór. Jednak Adele się nie poddaje, będzie się starała, by przypadkiem nie zdobyć rangi S jako poszukiwacz przygód.

Pozostałe Odcinki

Watashi, Nouryoku wa Heikinchi de tte Itta yo ne! Odcinek 2

Dodane przez: Szef Dodano: 5 miesięcy temu

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *