1. Home
  2. Free!
Ocena 7.46
Bookmark
Obserwowane przez 37 osób

Free!

Oglądaj odcinki Free! po polsku, Free! online pl, pobieraj Free! pl, anime Free! pl na AnimeDesu.pl
Free!
Status: Zakończone Studio: , Rok produkcji: 2013 Czas trwania: 24 min na ep Sezon: Typ: TV Odcinki: 12 Dodane przez: Risaru Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Free! z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Free! pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Free! na AnimeDesu.pl

Opis Anime Free!

Haruka Nanase, chłopak, który zawsze kochał pływać i uwielbiał uczucie bycia zanurzonym w wodzie, to główny bohater tej opowieści. Przed ukończeniem szkoły podstawowej przystąpił on do turnieju pływackiego razem z trójką przyjaciół z klubu poświęconego tejże dziedzinie: Makoto Tachibaną, Nagisą Hazuki oraz Rinem Matsuoka. Po zdobyciu trofeum każde z nich poszło w swoją stronę.
Czas mija i przenosimy się do liceum. Pewnego dnia nudne, szkolne życie chłopaków zostaje zakłócone niespodziewanym pojawieniem Rina, który wyzywa Harukę na pojedynek pływacki. Kończy się on sromotną porażką naszego bohatera i pokazuję jak bardzo Rin zdążył rozwinąć swój talent w ciągu minionych lat. Nie chcąc, by cała sprawa zakończyła się w ten sposób, Haruka zbiera starych znajomych, Makoto i Nagise oraz rekrutuje byłego członka klubu lekkiej atletyki, Reia Ryugazaki, aby stworzyć Klub Pływacki Liceum Iwatobi. Ich celem numer jeden jest pokonać swojego dawnego sprzymierzeńca, Rina!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *