Ocena 8.63
Bookmark
Obserwowane przez 45 osób

Death Note

Oglądaj odcinki Death Note po polsku, Death Note online pl, pobieraj Death Note pl, anime Death Note pl na AnimeDesu.pl
デスノート
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2006 Czas trwania: 23 min. na odc. Sezon: Typ: TV Odcinki: 37 Dodane przez: Qkris1 Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Death Note z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Death Note pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Death Note na AnimeDesu.pl

Opis Anime Death Note

Yagami Light, nastoletni licealista, będący prymusem w każdej dziedzinie, pewnego dnia znajduje nietypowy notatnik z napisem na okładce „Death Note”. Według zapisanych w nim zasad, wpisując imię i nazwisko wybranej osoby (znając jej wygląd) możemy sprawić, by umarła na zawał serca lub w inny wybrany przez nas sposób.Light początkowo myśli, że to jakiś żart. Jednak z ciekawości wpisuje dane kryminalisty pokazanego w telewizji. Jak się po chwili okazuje, ów notatnik działa, co więcej, należy on do pewnego shinigami o imieniu Ryuuku. Według zasad obowiązujących w świecie shinigami, Ryuuku musi zostać z Lightem aż do jego śmierci. Jest on widoczny tylko dla osób, które dotknęły notatnika, co nasz geniusz nieraz wykorzysta.Yagami szybko oswaja się z obecnością boga śmierci oraz zabójczą mocą, którą posiadł. Co więcej postanawia ją wykorzystać, by stworzyć idealny świat i stać się jego bogiem. Od czasu, gdy zaczął wybijać najgroźniejszych kryminalistów zyskał rzesze fanów, ale także wrogów, do których należą m.in. policja oraz słynny anonimowy detektyw L. Tak oto zaczyna się walka między Yagamim Lightem (pseudonim Kira) i L-em.

Komentarze

  1. Animek24 pisze:

    Kiedy sezon 2

  2. Szef pisze:

    Odcinki będą poprawiane co jakiś czas, pierwsze pięć zostało już wrzucone w jakości 1080p 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *