Ocena 7.89
Bookmark
Obserwowane przez 40 osób

Naruto

Oglądaj odcinki Naruto po polsku, Naruto online pl, pobieraj Naruto pl, anime Naruto pl na AnimeDesu.pl
ナルト
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2002 Czas trwania: 23 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 220 Dodane przez: Szef Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Naruto z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Naruto pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Naruto na AnimeDesu.pl

Opis Anime Naruto

Fabuła opowiada o losach pewnego chłopca imieniem Naruto, początkowo ignorowanego przez mieszkańców rodzinnej wioski, oraz na jego wysiłkach, by spełnić marzenie – zostać zaakceptowanym przez wszystkich, którzy nie zwracali na niego uwagi. Jak nietrudno się domyślić, jest to seria trochę w stylu „from zero to hero”. Tak więc początkowo chłopiec jest uczniem Akademii Ninja w wiosce Konoha, później staje się geninem (najniższym stopniem w hierarchii ninja) i udaje się do wioski terroryzowanej przez pewnego multimilionera. Po powrocie staje do egzaminu na stopień chuunina, podczas którego oczywiście wszystko się komplikuje. Pojawiają się kolejni przeciwnicy, tacy jak legendarny sennin, a także członkowie jakiejś organizacji, najwyraźniej chcącej czegoś od Naruto.

Komentarze

 1. ZaitroXPl pisze:

  Będzie określony okres czasowy w którym będą wrzucane odcinki np. co 7 dni?

  1. Szef pisze:

   Powinny pojawiać się szybciej, to duże wyzwanie, ale damy z siebie maksa 🙂

 2. Kakashi pisze:

  no to thx xd

 3. Frank pisze:

  Szkoda, że nie 4:3 w tej jakości, ale i tak dzięki.

 4. Kiedy będzie kolejny odcinek?

 5. Oli pisze:

  Podpinam się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *