Ocena 7.42
Bookmark
Obserwowane przez 6 osób

Amagami SS

Oglądaj odcinki Amagami SS po polsku, Amagami SS online pl, pobieraj Amagami SS pl, anime Amagami SS pl na AnimeDesu.pl
アマガミSS
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2010 Czas trwania: 24 min na ep Sezon: Typ: TV Odcinki: 25 Dodane przez: Szef Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Amagami SS z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Amagami SS pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Amagami SS na AnimeDesu.pl

Opis Anime Amagami SS

Tachibana Junichi, który mieszka ze swoją o rok młodszą siostrą (i rodzicami, których nie mamy okazji poznać). Na dwa lata przed wydarzeniami z anime bohater przeżył zawód miłosny – dziewczyna, którą pokochał, nie pojawiła się na wigilijnej randce. Zrezygnowany Junichi rozdrapuje stare rany, chowając się w swojej szafie, oglądając gwiazdy wymalowane na jej ścianach i wspominając tamten dzień. Uważa, że już nie będzie potrafił się zakochać.
Ma on jednak okazję spotkać szóstkę wyjątkowych dziewcząt – każdej z nich zostaną poświęcone 4 odcinki, a historia Tachibany będzie wciąż „restartowana” wraz z nowym wątkiem. W ten sposób, jako że anime to jest romansem, zobaczymy w jednej serii 6 różnych, ciekawych historii miłosnych.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *