Ocena 7.27
Subskrybuj
Obserwowane przez 11 osób

Boku wa Tomodachi ga Sukunai

Boku wa Tomodachi ga Sukunai online pl, Boku wa Tomodachi ga Sukunai z polskimi napisami, anime Boku wa Tomodachi ga Sukunai na AnimeDesu.pl
Haganai: I don't have many friends, I Don't Have Many Friends, 僕は友達が少ない
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2011 Czas trwania: 24 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 12 Dodane przez: pansiemanko Dodano: Zaktualizowano:
Anime Boku wa Tomodachi ga Sukunai do obejrzenia w 1080p 720P 480P 360P na AnimeDesu.pl

Opis Anime Boku wa Tomodachi ga Sukunai

Pierwszy dzień w nowej szkole gorzej rozpocząć się nie mógł – pomylenie autobusu zaowocowało znacznym spóźnieniem. Bohater, biegnąc ile sił w nogach, próbował nadrobić stracony czas, w efekcie czego wparował na lekcję cały spocony i na tyle zasapany, że każde wypowiadane słowo brzmiało dość groźnie, by przestraszyć nawet nauczycielkę. Od tamtej chwili uczniowie zaczęli postrzegać go jako chuligana.
Sytuacja nie ulegała zmianie, a Kodaka przez cały następny miesiąc nie odezwał się do nikogo słowem i dopiero przypadkowo usłyszana rozmowa Yozory Mikazuki z wyimaginowanym przyjacielem, Tomo, zmieniła stan rzeczy. Oboje uświadomili sobie, że mają identyczny problem – brak przyjaciół. Dyskusja skończyła się w dość dziwnych okolicznościach, gdyż dziewczyna nagle wybiegła z uśmiechem na ustach, życzliwie żegnając się z bohaterem. Jak się domyślacie, to nie jest koniec znajomości tej dwójki. Po lekcjach Yozora poprosiła Kodakę o pomoc w pewnym przedsięwzięciu, a mianowicie stworzeniu nowego klubu, mającego na celu pomaganie ludziom takim jak oni w nawiązywaniu znajomości – Klubu Bliźnich.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *