Ocena 8.27
Bookmark
Obserwowane przez 69 osób

Boku no Hero Academia

Oglądaj odcinki Boku no Hero Academia po polsku, Boku no Hero Academia online pl, pobieraj Boku no Hero Academia pl, anime Boku no Hero Academia pl na AnimeDesu.pl
My Hero Academia
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2016 Czas trwania: 24 min na ep Sezon: Typ: TV Odcinki: 13 Dodane przez: Cockateel Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Boku no Hero Academia z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Boku no Hero Academia pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Boku no Hero Academia na AnimeDesu.pl

Opis Anime Boku no Hero Academia

Wśród ludzkości rozwinęły się supermoce zwane „Dziwactwami”, które posiada aż 80% populacji świata. Za ich przyczyną pojawiło się wielu nowych czarnych charakterów oraz przeciwstawiających się im superbohaterów. Jak można się domyślić, zapotrzebowanie na nich jest dość spore w tych zwariowanych czasach, co poskutkowało stworzeniem prestiżowej szkoły zwanej Akademią Bohaterów, zajmującej się trenowaniem aspirujących herosów.
Zostanie bohaterem jest także marzeniem gimnazjalisty Izuku Midoriyi, jednak na jego nieszczęście, chłopak należy do tych 20% populacji nie posiadających żadnych supermocy. Nie ma on jednak zamiaru się poddawać i mimo wszystko pragnie przystąpić do egzaminu wstępnego Akademii Bohaterów. Przez serię nieoczekiwanych zdarzeń, wpada w oko największego herosa na świecie, All Migha (Wszechmocnego), który zgadza się go trenować!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *