Ocena 8.37
Bookmark
Obserwowane przez 13 osób

Fate/Zero

Oglądaj odcinki Fate/Zero po polsku, Fate/Zero online pl, pobieraj Fate/Zero pl, anime Fate/Zero pl na AnimeDesu.pl
フェイト/ゼロ
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2011 Czas trwania: 28 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 13 Dodane przez: Qkris1 Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Fate/Zero z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Fate/Zero pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Fate/Zero na AnimeDesu.pl

Opis Anime Fate/Zero

Fate/Zero to prequel serii Fate/Stay Night, znanej chyba wszystkim miłośnikom klimatów magii. Motywem przewodnim historii jest wojna magów o świętego Graala, który według legendy spełni jedno życzenie zwycięzcy. Walka toczy się między siedmioma pretendentami o zróżnicowanej osobowości i sile, co wcale nie przekreśla szans najsłabszego. Od początku głównymi bohaterami zdają się być Emiya Kiritsugu i Kotomine Kirei – mężczyźni twardzi, bezwzględni i podstępni. Jako że mówimy o magii, nie może zabraknąć paranormalnych stworzeń, jednak tutaj ich rolę pełnią znani z mitologii i historii wyjątkowi bohaterowie, tacy jak Aleksander Macedoński czy król Artur. Ich zadaniem jest wspieranie swego mistrza. Każdy z nich posiada umiejętności w innej dziedzinie walki oraz specjalną zdolność zwaną „szlachetnym widmem”, którą można nazwać bronią ostateczną.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *