Ocena 0.0
Bookmark
Obserwowane przez 4 osób

Hataraku Saibou Black (TV)

Oglądaj odcinki Hataraku Saibou Black (TV) po polsku, Hataraku Saibou Black (TV) online pl, pobieraj Hataraku Saibou Black (TV) pl, anime Hataraku Saibou Black (TV) pl na AnimeDesu.pl
はたらく細胞BLACK
Status: W Oczekiwaniu Studio: Rok produkcji: 2021 Czas trwania: ? Sezon: Typ: TV Dodane przez: Ostryx Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Hataraku Saibou Black (TV) z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Hataraku Saibou Black (TV) pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Hataraku Saibou Black (TV) na AnimeDesu.pl

Opis Anime Hataraku Saibou Black (TV)

Alkohol, palenie i stres – w organizmie narażonym na te czynniki, komórki odpowiedzialne za utrzymanie człowieka przy życiu wydają się toczyć niekończącą się wojnę. Z powodu poważnego niedoboru pracowników, Red Blood Cell AA2153 musi szybko nauczyć się dostarczać tlen i zabierać dwutlenek węgla, nawet w niebezpiecznych warunkach. W międzyczasie White Blood Cell U-1196 musi zrobić swoje, radząc sobie z zarazkami i wirusami w sytuacjach zagrażających życiu. W środku tych kryzysów muszą współpracować, aby utrzymać ciało zdrowym, mimo że nie wiedzą, czy ich poświęcenie będzie tego warte.

Hataraku Saibou Black przyjmuje inne podejście, pokazując bardziej bojowniczą naturę zadań wykonywanych przez nasze komórki.

Opis przygotowała: Sharka

Oglądaj Hataraku Saibou Black (TV)

Odcinek
Tytuł Odcinka
Data Dodania

    Komentarze

    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *