Ocena 9.05
Bookmark
Obserwowane przez 24 osób

Kimi no Na wa.

Oglądaj odcinki Kimi no Na wa. po polsku, Kimi no Na wa. online pl, pobieraj Kimi no Na wa. pl, anime Kimi no Na wa. pl na AnimeDesu.pl
君の名は。
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2016 Czas trwania: 1 hr 46 min Typ: Movie Odcinki: 1 Dodane przez: Agarez Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Kimi no Na wa. z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Kimi no Na wa. pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Kimi no Na wa. na AnimeDesu.pl

Opis Anime Kimi no Na wa.

Mitsuha Miyamizu to dziewczyna uczęszczająca do szkoły średniej w małym mieście Itomori. Marzy o porzuceniu swojego dotychczasowego życia na prowincji i przeprowadzce do Tokio. W tym samym jej rówieśnik, Taki Tachibana prowadzi poukładane i pełne zajęć życie. W wolnych chwilach pracuje jako kelner w jednej z tokijskich restauracji.
Pewnego dnia Mitsuha budzi się w nieswoim pokoju i po krótkim czasie zauważa scenerię wielkiego miasta. Po chwili orientuje się, iż ciało, w którym się znalazła również nie należy do niej. Identyczna sytuacja przydarza się Takiemu, jego oczom ukazują się dziewicze, prowincjonalne krajobrazy.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *