Ocena 7.00
Bookmark
Obserwowane przez 12 osób

Kiss x Sis

Oglądaj odcinki Kiss x Sis po polsku, Kiss x Sis online pl, pobieraj Kiss x Sis pl, anime Kiss x Sis pl na AnimeDesu.pl
キス×シス
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2008 Czas trwania: 24 min na ep Typ: OVA Odcinki: 12 Dodane przez: Agarez Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Kiss x Sis z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Kiss x Sis pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Kiss x Sis na AnimeDesu.pl
Tytuł ten skierowany jest tylko dla widzów dorosłych! Materiały mogą zawierać spore ilości scen przemocy, seksu, używek oraz przekleństw. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat musisz zawrócić!

Opis Anime Kiss x Sis

Głównym bohaterem jest Keita Suminoe. W zasadzie jest on typowym gimnazjalistą, przygotowującym się do wstąpienia w progi liceum. Jego wyjątkowość polega na tym, że wraz z ponownym małżeństwem ojca zyskał dwie starsze siostry. Choć są one bliźniaczkami, to poza miłością do brata i wyglądem mają mało cech wspólnych. Obie są szkolnymi pięknościami i rywalizują ze sobą starając się o względy „ukochanego”. Gdyby to był jedynie romans szkolny, Keita uzyskałby nieco spokoju w domowym zaciszu. Niestety, w sytuacji romansu rodzinnego ta opcja nie wchodzi w rachubę. Tak więc w trakcie przyglądania się jak nasz bohater wije się pomiędzy prawością, miłością i ogólnie pojętą opinią społeczną, będziemy narażeni na wielokrotne i nie dające się kontrolować eksplozje śmiechu.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *