Ocena 7.12
Bookmark
Obserwowane przez 5 osób

To LOVE-Ru

Oglądaj odcinki To LOVE-Ru po polsku, To LOVE-Ru online pl, pobieraj To LOVE-Ru pl, anime To LOVE-Ru pl na AnimeDesu.pl
To LOVEる -とらぶる-
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2008 Czas trwania: 24 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 26 Dodane przez: Agarez Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj To LOVE-Ru z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download To LOVE-Ru pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, To LOVE-Ru na AnimeDesu.pl
Tytuł ten skierowany jest tylko dla widzów dorosłych! Materiały mogą zawierać spore ilości scen przemocy, seksu, używek oraz przekleństw. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat musisz zawrócić!

Opis Anime To LOVE-Ru

Anime o przeuroczej kosmicznej księżniczce z diabelskim ogonkiem, która uciekając z domu trafia na Ziemię, gdzie ląduje naga w wannie licealisty Rito Yūkiego i dochodzi do…zaręczyn, których bohater nie jest nawet świadomy. Na domiar złego Rito kocha się w szkolnej koleżance Harunie Sairenji, której usiłuje wyznać miłość od kilku lat. Jest niestety olbrzymim pechowcem i za każdym razem coś mu przeszkadza. Na domiar złego jeżeli okaże się nieodpowiednim kandydatem na męża Lali (naszej kosmitki) jej ojciec zniszczy Ziemię.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *