Ocena 8.71
Bookmark
Obserwowane przez 17 osób

Mushishi

Oglądaj odcinki Mushishi po polsku, Mushishi online pl, pobieraj Mushishi pl, anime Mushishi pl na AnimeDesu.pl
蟲師
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2005 Czas trwania: 25 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 26 Dodane przez: EiBY Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Mushishi z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Mushishi pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Mushishi na AnimeDesu.pl

Opis Anime Mushishi

Mushi – stworzenia, które mogą żyć wszędzie, jednak nie są podobne do żadnych innych organizmów. Łączy je z nami jedynie to, iż żyją. Niektóre są nieszkodliwe dla ludzi, inne pasożytują na nich. Większość osób nie zdaje sobie nawet sprawy z ich istnienia, gdyż nie są w stanie ich zobaczyć, inni boją się ich niczym demonów, pozostali, którzy są w stanie je zobaczyć, chronią ludzi przed ich działaniem, a nazywają się oni mushishi. Do ostatniej z grup należy bohater anime – Ginko, zajmuje się badaniem mushi oraz pomaga ludziom radzić sobie z problemami, których przysparzają. Bohater nie jest jednak normalnym Mushishi, gdyż swoją obecnością przyciąga mushi, przez co nie może pozostać na dłużej w jednym miejscu.

Komentarze

  1. Szef pisze:

    Jest to moja ulubiona seria.
    Wspaniałe historie, oprawa graficzna oraz muzyczna.
    Coś pięknego 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *