1. Home
  2. No.6
Ocena 7.59
Bookmark
Obserwowane przez 17 osób

No.6

Oglądaj odcinki No.6 po polsku, No.6 online pl, pobieraj No.6 pl, anime No.6 pl na AnimeDesu.pl
NO.6[ナンバー・シックス]
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2011 Czas trwania: 23 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 11 Dodane przez: Agarez Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj No.6 z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download No.6 pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, No.6 na AnimeDesu.pl

Opis Anime No.6

Po zakończeniu trwających przez lata wojen, zniszczony świat powoli staje na nogi. W celu odbudowania ludzkiej cywilizacji, utworzone zostaje 6 głównych ośrodków mieszkalnych. Jednym z nich jest miejsce akcji anime – No. 6. Jest to miasto w pełni skomputeryzowane, w którym roboty sprzątające ulice są na porządku dziennym, a umieszczanie chipów w ludziach nikogo nie dziwi. Przyzwyczajeni do takiego stanu rzeczy mieszkańcy egzystują tu jednak bez zmartwień i w dostatku. Jednym z nich jest nasz główny bohater – dwunastoletni Shion.
Jest rok 2013. Shion, należący do elity miasta młody geniusz, prowadzi spokojne życie, mieszkając wraz z mamą w wielkim apartamentowcu – przynajmniej do czasu, gdy pewnego deszczowego dnia do jego pokoju wskakuje przez okno ranny, nieznajomy chłopiec. Shion dostrzega ranę na jego ręce i pomimo wyraźnego sprzeciwu postanawia udzielić mu pomocy. Chłopiec przedstawia się jako Nezumi i okazuje się być zbiegłym więźniem, co o dziwo nie robi zbyt dużego wrażenia na naszym bohaterze. Nezumi korzysta z pomocy Shiona i odchodzi. Niestety o karygodnym czynie chłopca bardzo szybko dowiadują się władze – wskutek tego Shion i jego matka zostają pozbawieni statusu “elity” i wysłani do biednej części miasta.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *