Ocena 7.57
Bookmark
Obserwowane przez 21 osób

Rakudai Kishi no Cavalry

Oglądaj odcinki Rakudai Kishi no Cavalry po polsku, Rakudai Kishi no Cavalry online pl, pobieraj Rakudai Kishi no Cavalry pl, anime Rakudai Kishi no Cavalry pl na AnimeDesu.pl
落第騎士の英雄譚《キャバルリィ》
Status: Zakończone Studio: , Rok produkcji: 2015 Czas trwania: 23 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 12 Dodane przez: DeathClaw Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Rakudai Kishi no Cavalry z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Rakudai Kishi no Cavalry pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Rakudai Kishi no Cavalry na AnimeDesu.pl

Opis Anime Rakudai Kishi no Cavalry

W świecie, gdzie można zmienić swoją duszę w broń, istnieją magiczni rycerze. Ich zdolności oceniane są w skali od A do F, przy czym jest to poziom wrodzony i niezmienny. Ikki Kurogane pochodzi z zasłużonej rodziny, ale ma tylko najniższy stopień, skąd przezwisko “Najgorszy” i szykanowanie. Jednakże jest to osoba niepoddająca się przeciwnościom losu.
Pewnego dnia wpada na przebierającą się Stellę Vermillion, europejską księżniczkę o dużym temperamencie i mocy magicznej na poziomie A, którą zdołała okiełznać dzięki ciężkiej pracy. Przybyła do Japonii szukając sposobu dalszego rozwoju swoich zdolności dla dobra ojczyzny. W wyniku niezręcznej sytuacji dochodzi do pojedynku, na który “Najgorszy” Kurogane, ku zdziwieniu Stelli, przystaje. Czy stosowany system oceniania oddaje możliwości rycerza? Jak rozwiną się ich relacje, gdy zrozumieją, jak wiele ich łączy?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *