Ocena 8.25
Bookmark
Obserwowane przez 4 osób

Trigun

Oglądaj odcinki Trigun po polsku, Trigun online pl, pobieraj Trigun pl, anime Trigun pl na AnimeDesu.pl
トライガン
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 1998 Czas trwania: 24 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 26 Dodane przez: Touma Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Trigun z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Trigun pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Trigun na AnimeDesu.pl

Opis Anime Trigun

Centralną postacią i głównym bohaterem jest Vash the Stampede, legendarny bandyta, za którego głowę wyznaczono nagrodę w wysokości 60 bilionów $$. Ze względu na ogromne zniszczenia spowodowane przez niego nazywany jest również ludzkim tornadem i porównywany do klęsk żywiołowych. Kwoty odszkodowań wypłacanych przez towarzystwo ubezpieczeniowe na poczet szkód spowodowanych przez Vasha są tak wielkie, że towarzystwo zdecydowało się wysłać agentki Meryl Stryfe i Milly Thompson z zdaniem odnalezienia Vasha i ograniczenia zniszczeń przez niego powodowanych. Problem w tym, że o Vashu krąży ogromna ilość plotek i choć każdy słyszał o nim, to niewielu widziało go na własne oczy. Tak więc gdy agentki spotykają na swej drodze kogoś, kto pasuje do opisu, ale jednocześnie jest fajtłapą, niesamowitym szczęściarzem, kobieciarzem i pacyfistą, nie mogą uwierzyć, że jest on legendarnym bandytą.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *