Ocena 8.61
Subskrybuj
Obserwowane przez 12 osób

Yojouhan Shinwa Taikei

Yojouhan Shinwa Taikei online pl, Yojouhan Shinwa Taikei z polskimi napisami, anime Yojouhan Shinwa Taikei na AnimeDesu.pl
The Tatami Galaxy, Yojo-Han Shinwa Taikei, Yojou-Han Shinwa Taikei, Yojohan Shinwa Taikei, 四畳半神話大系
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2010 Czas trwania: 23 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 11 Dodane przez: pansiemanko Dodano: Zaktualizowano:
Anime Yojouhan Shinwa Taikei do obejrzenia w 1080p 720P 480P 360P na AnimeDesu.pl

Opis Anime Yojouhan Shinwa Taikei

Główny bohater to świeżo upieczony student, który jest opętany wizją pełnego kolorów i przyjemności studenckiego życia. Najlepszym sposobem na zdobycie ciekawych doświadczeń, grupy znajomych i popularności wśród płci przeciwnej ma być wstąpienie do jednego z uczelnianych klubów, gdzie zdaniem bohatera bezproblemowo można zawierać setki znajomości i nawiązywać namiętne relacje z dziesiątkami pięknych dziewcząt. Szybko jednak okazuje się, że niedoskonałości charakteru i szereg błędnie podejmowanych decyzji uniemożliwiają młodemu studentowi zdobycie satysfakcjonującej pozycji w hierarchii klubowej. Kiedy sprawy przybierają coraz gorszy obrót, dostaje on raz po raz kolejne szanse na rozpoczęcie wszystkiego od nowa i poprawienie swojego nieszczęśliwego bytu. Nieudolne poczynania nie przekreślają też całkowicie jego życia towarzyskiego (o ile można to tak nazwać) – jest grupka osób, które zna i z którymi spędza część wolnego czasu.

Oglądaj Yojouhan Shinwa Taikei

Odcinek
Tytuł Odcinka
Data Dodania

    Komentarze

    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *