1. Home
  2. Gantz
Ocena 7.06
Bookmark
Obserwowane przez 1 osób

Gantz

Oglądaj odcinki Gantz po polsku, Gantz online pl, pobieraj Gantz pl, anime Gantz pl na AnimeDesu.pl
ガンツ
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2004 Czas trwania: 22 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 13 Dodane przez: DeathClaw Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Gantz z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Gantz pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Gantz na AnimeDesu.pl

Opis Anime Gantz

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, co będzie po śmierci? Odpowiedź na to pytanie znają już Kei Kurono i Masaru Kato, dwaj uczniowie, koledzy z najmłodszych lat, którzy już nie utrzymują ze sobą kontaktu. Kurono: zboczony nastolatek wyobrażający sobie nagie ciała swoich koleżanek oraz Kato: zrównoważony, odpowiedzialny chłopak. Seria zaczyna się w momencie, gdy zaraz po ponownym spotkaniu wplątują w kłopoty. Ratując na torach metra życie bezdomnemu pijakowi, zostają potrąceni przez nadjeżdżający pociąg. Budzą się w pokoju tokijskiego wieżowca, w którym widzą innych ludzi – którzy także właśnie ponieśli śmierć. Prócz nich znajduje się tam tytułowa kula – „Gantz”. Po chwili słychać melodię z pewnej audycji radiowej, a na powierzchni kuli pokazuje się napis: „Wasze życia właśnie się skończyły. Od tej pory należą one do mnie”. Kula otwiera się i obdarowuje zgromadzonych bronią oraz specjalnymi kombinezonami, umożliwiającymi zwiększenie siły, prędkości i wytrzymałości. Na jej powierzchni pojawia się opis misji, po czym drużyna przenosi się na jej miejsce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *