Ocena 7.75
Bookmark
Obserwowane przez 21 osób

Junjou Romantica

Oglądaj odcinki Junjou Romantica po polsku, Junjou Romantica online pl, pobieraj Junjou Romantica pl, anime Junjou Romantica pl na AnimeDesu.pl
純情ロマンチカ
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2008 Czas trwania: 24 min. na ep. Sezon: Typ: TV Odcinki: 12 Dodane przez: Agarez Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Junjou Romantica z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Junjou Romantica pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Junjou Romantica na AnimeDesu.pl

Opis Anime Junjou Romantica

18 letni Misaki Takahashi wbrew swojej woli zamieszkuje z 28 letnim Akihiko Usamim. Skąd taka dziwaczna sytuacja?
Misaki przygotowuje się do egzaminów wstępnych na uniwersytet. Jego celem jest ta sama uczelnia, którą jego brat – Takahiro porzucił parę lat wcześniej, żeby się nim zaopiekować po śmierci rodziców. Żeby chłopak zdał z dobrymi wynikami, zamieszkuje z przyjacielem Takahiro, właśnie Akihiko Usamim. Małomówny i kapryśny “nauczyciel” jest sławnym w całej Japonii pisarzem powieści “boys love”. Dowodem uznania dla jego pracy jest prestiżowa nagroda Naomori, której zostaje najmłodszym laureatem. Zdarza się, że w swoich powieściach Akihiko “urzeczywistnia” wszystkie swoje fantazje dotyczące Takahiro (w którym jest jednostronnie zakochany). Jednakże życie pod jednym dachem z młodszym bratem swojej miłości i wiele związanych z tym perypetii i zabawnych wydarzeń, powoli zmienia uczucia zarówno Akihiko, jak i Misakiego, który nie może patrzeć ze spokojem na “okropne” powieści mentora, na które natyka się w całym domu.
Przedmiotem fabuły tej dwunastoodcinkowej serii są jeszcze dwie inne historie. Ich bohaterowie są luźno powiązani z powyższymi, ale przeżywają równie ciekawe i emocjonalne perypetie.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *