Ocena 5.76
Bookmark
Obserwowane przez 2 osób

Tamayomi

Oglądaj odcinki Tamayomi po polsku, Tamayomi online pl, pobieraj Tamayomi pl, anime Tamayomi pl na AnimeDesu.pl
球詠
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2020 Czas trwania: 23 min na ep Sezon: Typ: TV Odcinki: 12 Dodane przez: Meffiu Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Tamayomi z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Tamayomi pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Tamayomi na AnimeDesu.pl

Opis Anime Tamayomi

Yomi Takeda, gdy była młodsza grała na pozycji miotacza. Podczas międzyszkolnego turnieju w baseballu nie była w stanie dostać się zbyt wysoko. Ponieważ brakowało w jej drużynie łapacza, który byłby w stanie złapać jej specjalnego zrzutu. Przez niego Yomi nie mogła używać swojego charakterystycznego ruchu „Magicznego Rzutu”. Po ukończeniu gimnazjum nasza bohaterka zrezygnowała ze sportu i zapisała się do liceum Shin-Koshigaya, w którym nie ma klubu baseballowego.
Jednak wszystko się zmieniło… W nowej szkole, Yomi spotkała swoją starą przyjaciółkę z dzieciństwa, Yamaki Yamazaki, z którą zawsze się bawiła. Yamaki także grała w baseball i nawet była w stanie złapać „Magiczny Rzut” swojej przyjaciółki. Teraz, gdy dziewczyny spotkały się po tylu latach mogą wypełnić obietnicę, którą sobie złożyły. Razem zamierzają wrócić do gry w baseball! Niech rozpocznie się historia, o dziewczynach kochających baseball!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *