Ocena 7.76
Bookmark
Obserwowane przez 5 osób

Toaru Kagaku no Railgun

Oglądaj odcinki Toaru Kagaku no Railgun po polsku, Toaru Kagaku no Railgun online pl, pobieraj Toaru Kagaku no Railgun pl, anime Toaru Kagaku no Railgun pl na AnimeDesu.pl
とある科学の超電磁砲
Status: Zakończone Studio: Rok produkcji: 2009 Czas trwania: 24 min na ep Sezon: Typ: TV Odcinki: 24 Dodane przez: Meffiu Dodano: Zaktualizowano:
Oglądaj Toaru Kagaku no Railgun z polskimi napisami na AnimeDesu.pl. Możesz również poprosić o download Toaru Kagaku no Railgun pl, oglądaj odcinki w różnych jakościach: 1080p 720P 480P 360P, Toaru Kagaku no Railgun na AnimeDesu.pl

Opis Anime Toaru Kagaku no Railgun

Akcja anime toczy się w mieście akademickim, które, pomimo iż liczy sobie około dwa miliony mieszkańców, składa się w 80 procentach z uczniów i studentów, przybywających tu, by trenować swe nadprzyrodzone umiejętności.
Główną bohaterką serii jest niejaka Misaka Mikoto, jedna z siedmiu osób w całym mieście posiadających najwyższy, piąty poziom umiejętności. Dziewczyna znana jest jednak bardziej jako „działo elektromagnetyczne” z powodu posiadanej mocy. W serii, obok Misaki, występują również inne ważne postaci: Shirai Kuroko i Uiharu Kazari. Obydwie dziewczyny należą do pewnej organizacji zrzeszającej uczniów walczących ze złoczyńcami, dzięki czemu możemy się spodziewać pięknych i dynamicznych walk. Ostatnią z bohaterek pierwszoplanowych jest Saten Ruiko, dziewczyna bardzo ubolewająca nad tym, iż nie posiada żadnych mocy (i starająca się za wszelką cenę takowe zdobyć).

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *